Darmowa dostawa od 149 zł

 +48 609 002 288

info@babyvip.pl

Habowe nowości na stronie
Habowe nowości na stronie

Czołem!

Dzisiaj mniej subiektywnie, a bardziej informacyjnie. Przygotowałem dla Was świeżutkie zestawienie gier, które pojawiły się ostatnio na stronie Babyvip.pl. Gry w różnych kategoriach i dla różnych grup wiekowych, dla każdego coś miłego. Zaczynamy!

  1. Liczbowi piraci - matematyka zamknięta w puszce. Pięć prostych gier dla dzieciaków, które uczą się operować na liczbach od 1 do 10. W tym dodawanie i odejmowanie.
  2. Matematyczny wyścig - podobnie jak wyżej, ale idziemy o krok dalej. Do repertuaru umiejętności dodajemy mnożenie i dzielenie, a zakres wykorzystywanych liczb poszerza się do 1-100.
  3. Świat dinozaurów - prosta gra zręcznościowa dla fanów dinozaurów (czyli dla mnie!). Celujemy, pstrykamy i zjadamy to, w co trafiliśmy.
  4. Karuba junior - pięknie wydana dziecięca wersja wielkiego hitu Karuba. Dużo prostsza, a zamiast rywalizacji gra zachęca do współpracy. Szukamy skarbów i uciekamy przed piratami - sama codzienność.
  5. Paul i księżyc - jeśli macie dzieci w wieku 2-4 lata, to będzie najbardziej odpowiedni wybór z dzisiejszego zestawienia. Niby prosta gra pamięciowa, ale pięknie wydana, ma przyjemny klimat i kilka wariantów trudności.
  6. Smocza wieża - imponująca przestrzenna gra planszowa, w której naszym celem będzie uwolnienie księżniczki z wieży pilnowanej przez smoka Taraxa. W grze współpracujemy ze sobą podczas dwóch etapów. W pierwszym - pamięciowym, dzięki zdolnościom pamięciowym budujemy rusztowanie na szczyt wieży. Druga jest szalona i zręcznościowa. Czas ucieka, a zadaniem jest sprowadzić księżniczkę na dół nim runie rusztowanie.
  7. Strażacy - sympatyczna i nieduża gra dla miłośników straży pożarnej. Jeździmy po mieście i gasimy pożary. Kto pierwszy ten lepszy!
  8. Super Rhino - Decydujące starcie - fantastyczna wersja przebojowego Super Rhino. Większa, bardziej urozmaicona, bardziej ekstremalna gra zręcznościowa o dzielnym nosorożcu. Nie tyko ja długo czekałem na jej wydanie. Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do tej gry w Kąciku Pana Felippe.
  9. Wyścigi memo - wyścigi dla myślicieli. Pomysłowa mechanika pamięciowa i emocjonujący wyścig o złoty puchar. Ciekawe połączenie. Zmieści się w torebce;)

Na dzisiaj tyle! Niebawem wrócę do Was z kolejną dawka nowości i, oczywiście, nowymi recenzjami. Tymczasem miłych zakupów i do przeczytania!

Felippe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl