Chlebek do krojenia Biofino / Haba

Opis
Zestaw chleb do krojenia Biofino Haba
Szalenie "apetyczny" i realistycznie wykonany chleb, aż chce się się ją zjeść!
Ta połówka chleba wstępnie przygotowana jest do krojenia.
Pięknie zaprojektowany i wykonany chleb firmy HABA szybko stanie się ulubioną zabawką w kuchni dla lalek, w sklepie, przy stole jadalnym lub na pikniku w ogrodzie.
Dzieci uwielbiają bawić się w gotowanie i naśladować starszych podczas przygotowywania posiłków. Dzięki dołączonemu plastikowemu nożykowi dzieci mogą realistycznie "odkroić" 3 kromki chleba. Kromki łączone są na rzepy, tak że po zabawie chleb można bezpiecznie złożyć w całość i odłożyć go na półkę.
W skład zestawu wchodzą:
1 Chleb z przylepką oraz trzema kromkami
1 bezpieczny nóż
Chleb zapakowany jest w ładne opakowanie typu Blister i może być doskonałym pomysłem na prezent.
Zabawę można uatrakcyjnić dokupując inne produkcji z kolekcji Biofino , można je znaleźć na naszych pozostałych aukcjach.
Zabawki HABA, posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa i zapewniają doskonałą jakość wykonania i dobrą zabawę połączoną z nauką.
Uwaga. Szanowni Rodzice, opakowanie nie jest zabawką, pamiętajcie aby je usunąć przed podaniem zabawki dziecku
Atrybuty produktu
Seria | Biofino Haba |
Grupa docelowa | Dla chłopca i dziewczynki |
Ilość | 1 szt. |
Wiek dziecka | od 3 lat+ |
Kategoria | Zabawki edukacyjne Haba |
Motyw | zabawa w sklep i gotowanie |
Kolory | wielokolorowe |
Wymiary | Chleb 15 x 12 x 6 cm |
Waga produktu | 200 g |
Rodzaj opakowania. | Blister 26 x 19 x 7 cm. |
Materiał | wysokiej jakości poliester z filtrem UV |
Cel dydaktyczny | pobudza motorykę małą i doskonali precyzję |
Certyfikaty | CE - europejski |
Możliwość prania | ręcznie w 30 stopniach/C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.