LifeTime / Szafa systemowa ( 200 cm)

towar niedostępny

Opis
Szukasz szafy doskonałej? Właśnie ją znalazłeś. Szafy systemowe firmy LifeTime pozwolą na dowolną rozbudowę i wyposażenie, niezależnie czy potrzebujesz tylko 50 cm. czy 10 metrów szerokości. Dodatkowe moduły pozwalają w na rozbudowę o 50 , 100 cm. lub wielokrotności. Szkielet szafy standardowo wyposażony jest w 2 półki, 2 drążki do wieszania ubrań, kratki wentylacyjne pozwalające na utrzymanie prawidłowej cyrkulacji powietrza oraz wygodny ( od wewnątrz) system do poziomowania szafy. Szafę w zależności od potrzeb i upodobań można uzupełnić o dwa rodzaje drzwi standardowe lub harmonijkowe ( wymagane 2 x 100cm.) w trzech kolorach, dowolną ilość półek ( możliwość montażu na dowolnej wysokości), środkową ściankę działowe (jedną lub dwie sztuki) oraz dolne szuflady 100cm.( zależności od konfiguracji). Chcesz szafę rozbudować? Nie ma problemu, pozwolą ci na to dodatkowe moduły. ( patrz poniżej na produkty powiązane).
Do wyboru są dwa kolory szkieletu:
- 01W-biel przecierana ( widoczna struktura drewna) drewno sosnowe
- 10-biel satynowa lakierowana( pełne pokrycie) drewno brzozowe
Kolor można wybrać automatycznie klikając na "dostępne kolory" (w prawym górnym rogu pod ceną).
Mebel jest wytworzony z sosny fińskiej oraz brzozy i w kolorze 01W może posiadać widoczne sęki, które są naturalnym zjawiskiem i w żaden sposób nie obniżają wartości mebla. Mebel w kolorze 10 wytwarzany jest z drewna bez sęków.
Sprawdź jak można konfigurować szafy systemowe.
http://www.lifetimekidsrooms.de/media/downloads/poster-wardrobes-uk-_-50x100.pdf
Cena dotyczy wyłącznie szkieletu szafy wraz z 2 drążkami i 2 półkami, pozostałe elementy należy wybrać z produktów powiązanych.
Gwarantujemy bezpłatny transport na terenie całego kraju. Dla klientów z Warszawy i bliskich okolic polecamy tani i fachowy montaż.
Meble Life Time, produkowane są w Dani i posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa, malowane są ekologicznymi bejcami lub lakierami wodnymi.
Atrybuty produktu
Ilość | szt, |
Wymiary | 203 x 200 x 53 cm /wys/szer/gł/ |
Materiał | sosna fińska lub brzoza |
Kolory | do wyboru |
Szuflada | opcja |
Do samodzielnego montażu | produkt dostarczany w elementach do montażu |
Półki | 2 szt + opcje |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.